Állás lehetőség!

Pénzügyi munkatársat keresünk szekszárdi irodánkba teljes munkaidőben.

Jelentkezz, ha úgy érzed megfelelsz az alábbi elvásároknak:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, talpraesettség, rugalmasság

Feladatok, amik rád várnak, ha jelentkezel:

  • Kimenő és bejövő számlák kezelése, nyilvántartása, projekthez rendelése
  • Könyvelés előkészítése, kapcsolattartás a könyvelővel
  • Pénzügyi dokumentumok, kimutatások, nyilvántartások összeállítása
  • Házipénztár, bankszámlák kezelése
  • Közre működés Európai Uniós projektek adatszolgáltatásában
  • A cég weboldalának és közösségi oldalának szerkesztése

Amivel előnyre tehetsz szert:

  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat, munkatapasztalat

Amit mi kínálunk neked, ha együtt fogunk dolgozni:

  • Családias légkör, kedves, barátságos kollégák
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezni a fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az innovacio[at]ddriu[dot]hu e-mail címen, illetve Facebook oldalunkon a "Jelentkezés most" gombra kattintva  2018. január 31-ig van lehetőség.